Rozlučka se svobodou? Vyspěte se na ní!

Beauty day

Udělejte ze sebe oslnivou mladou dámu a vyzkoušejte si svatební den nanečisto. Manikúra, pedikúra a jiné kosmetické procedury navíc zpříjemní váš den a připraví na skvělý večer.

Vezměte si na sebe nejlepší kousek z šatníku, vyleštěte střevíčky a hurá do akce! Přeci jen máte být alespoň pro tento večer za hvězdu.

Spánek nade vše!

Dávejte si pozor, abyste za noc před loučením se svobodou měla dostatečně naspáno! Bohužel vám to nevyšlo? Měla jste ještě spoustu práce, nepodařilo se vám usnout nebo jste ponocovala z jiného důvodu?

V tom případě si udělejte volno během dne a dopřejte si alespoň dvě hodiny spánku. Zaručeně vám pomůže k regeneraci a dodatečně získáte tolik potřebnou energii na večerní radovánky.

Na dietu zapomeňte!

Mnoho nevěst před svatbou bojuje se svou váhou a dodržuje striktní redukční režim. V den rozlučky se svobodou si dopřejte volno! Chcete se dožít alespoň půlnoci, co říkáte?

Alkohol na lačno je velmi zrádný a zbavit se kocoviny následující ráno by byl těžký oříšek. Minimálně žaludek by vám dal jasně najevo, že jste nezvolila zrovna správnou taktiku. Proto s chutí do toho, pořádně namastit žaludek!

Nezapomeňte zároveň přísně dodržovat pitný režim, jinak se k podrážděné žaludku přidá s velkým protestem silná bolest hlavy. Alkohol tělo dehydratuje, měla byste po jednom panáku tvrdého alkoholu vypít alespoň půllitr čisté vody.

Více zajímavých článků si můžete přečíst tady: