Poradna pro dobrý spánek Dr. Sleepa

Poradna pro dobrý spánek Dr. Sleepa

Tady vládne Dr. Sleep. Poradí vám, jakou matraci vybrat i jak zlepšit váš spánek. Stačí, když mu přes formulář pošlete dotaz, a on vám co nevidět odepíše. 

Dr. Sleep totiž matracím opravdu rozumí. Nejenže má spoustu zkušeností (je přece jen ročník 1939), ale navíc spolupracuje i s výrobci a vychází z výsledků testování prototypových matrací počítačovým 3D systémem ErgoCheck.

Pošlete svůj dotaz Dr. Sleepovi

Tip Dr. Sleepa

Výběr na dálku nestačí. Důležitý je i váš pocit! Zajděte do nejbližší prodejny Tropico, Slumberland nebo Curem, a matraci si vyzkoušejte. Dejte si na čas. Hezky si poležte! 

Když zkombinujete mé rady, a vyzkoušení matrace v prodejně, nemůžete udělat chybu. Pokud Vás zajímá, kde aktuálně radím, tak je to na webu Matex. Věděli jste, že Matex je jedním z našich nejstarších prodejců zdravého spaní a byl založen chvilku po sametové revoluci? Že ne? Tak schválně - pojďte se přesvědčit o tom, že rada zkušených je radou nejlepší. A klidně rovnou do jedné z jejich prodejen (třeba prodejna matrací a postelí na Revoluční ulici v Praze je původní prodejnou, která Vám dává lepší spánek už více, jak 30 let).

Váš Dr. Sleep, specialista na dobrý spánek. Už 13 let!