Mikulášská nadílka trochu jinak


U malých dětí si můžete například vymyslet příběh, že sladkosti jim přinesl Mikuláš a dárek navíc anděl, který na ně dohlíží a opatruje je během jejich snění. A co s čertem? Ten jim tu nadílku může třeba přijít vzít, jestli nebudou hodné.

Doporučujeme taky, abyste děti přesvědčili, aby se pustily do vánočního úklidu svého pokoje ještě před nadílkou. Budou alespoň pořádně motivovány!

Pyžamo s vánočním motivem

Takové pyžamo se Santou a jeho věrnými kamarády soby si děti určitě zamilují. Uvidíte, že do Vánoc už spát v ničem jiném chtít nebudou. Ano, víme, u nás je přeci Ježíšek! Bohužel si takové pyžamo dost dobře neumíme představit. :) Vybírejte kvalitní materiál, například 100% bavlnu. S takovou budou děti v pyžamu spát "Vánoce ne Vánoce".

Polštář, jak se patří!

Polštář, který vašim dětem zaručí nejen maximální komfort, ale hlavně zdravý spánek díky ortopedickým vlastnostem. Taková moc se ukrývá v anatomickém polštáři! Jeho tvar se dokáže lehce přizpůsobit a dítě ho může použít například i při sezení u počítače.

Hvězdné nebe

Koukat na noční nebe plné hvězd předtím, než člověk usne, je snem nejen malých dětí. Dopřejte jim takovou nádheru i vy! Pořídit můžete například samolepící fosforové hvězdičky, kterými polepíte celý strop dětského pokoje. Další variantou je simulátor hvězdného nebe. Přístroj jednoduše zapnete a můžete se začít kochat hvězdným nebem.

Pokuste se zamyslet, co by vaše děti ocenily. Mají svého oblíbeného hrdinu? V takovém případě je potěší jeho podobizna ala plyšák. Neradi usínají ve tmě? To jim jistě udělá radost jakákoliv pěkná lampička.

Takže s chutí do toho, milí andělé! :-)

Více zajímavých článků si můžete přečíst tady: