Vy ještě nemáte svůj anatomický polštář?

Nechte krční páteř odpočívat

Na klasických polštářích se příliš pohodlně nespí. Polštáře totiž obvykle zvedají hlavu, ale prostor pod krkem nechávají prázdný. Tím se hodně namáhá krční páteř, svaly kolem ní se kvůli tomu nemohou uvolnit. Proto vás často po ránu i celý den bolí za krkem.

Anatomické polštáře se však vyrábí z vysoce přizpůsobivých materiálů, díky kterým se vytvarují přesně podle tvaru vašeho těla. Krční páteř tedy získá dostatečnou oporu, aby po celou noc zůstala v přirozené a uvolněné poloze.

Spánek na anatomickém polštáři je:

  • pohodlný a nerušený
  • prevence bolestí hlavy a problémů s krční páteří nebo zády
  • hluboký a vydatný

Rozdíl pocítíte už první noc

Pokud máte problémy se spánkem a rozhodnete se pro koupi anatomického polštáře, příjemné změny si všimnete už po ulehnutí na nový polštář. Anatomický polštář není třeba nijak načechrávat, svůj tvar drží, proto ho stačí jen položit a lehnout si.

Po chvíli ucítíte, jak polštář měkne pod vaší hlavou, ale zůstává tuhý pod krkem. Když se polštář dokonale přizpůsobí, už není důvod měnit polohu. Spánek přichází nečekaně rychle.

Během noci se navíc díky pohodlí nebudete tolik převalovat, a všechny důležité fáze spánku tak proběhnou bez přerušení. To je důležité pro vaše zdraví i psychickou pohodu.

Tak na co ještě čekáte?

Myslím, že by vás mohlo zajímat i další zajímavé čtení: