Vánoce jsou ideální na otěhotnění, děti narozené na podzim mají výhodu


Těhotenství v létě je snadnější

Pokud se vám skutečně podaří otěhotnět o Vánocích, dítě se narodí v září. Nemusíte tak řešit, že se s břichem nevejdete do teplého kabátu, protože v létě žádný nepotřebujete. Stačí si jen za pár korun koupit tuniky nebo volné šaty.

Aby dítě bylo zdravé, potřebuje od matky dobré základy. A v létě je zvlášť snadné žít zdravě. Procházkami na sluníčku vstřebáte dostatek vitaminu D a můžete jíst čerstvé ovoce a zeleninu, která je plná prospěšných látek.

Podzimní děti mají výhodu

Děti narozené na podzim mají automaticky nárok na roční odklad školní docházky. Je to výhodné, protože na ni budou lépe připraveny.

Někteří rodiče svým dětem zařizují odklad, i když nejsou narozené na podzim. Myslí si, že získají oproti vrstevníkům konkurenční výhodu. Část lékařů však odklad odmítá takovým dětem dávat.

Vánoce jsou pro početí ideální

Pokud jste se s partnerem ještě neshodli na tom, kdy je ideální čas začít pracovat na dítěti, debatu otevřete právě o Vánocích. Sváteční atmosféra je spojená s rodinou a máte větší šanci, že ho přesvědčíte.

Jestliže se už snažíte otěhotnět a zatím se to nepovedlo, máte o Vánocích větší šanci. Vezměte si mezi svátky dovolenou a budete doma 11 dní. A to už je dostatečný čas na to, abyste se zbavili stresu a našli si dost času na sebe navzájem.

Připravte si ložnici

Když si nachystáte ložnici, všechno půjde lépe. Převlečte postel a do vázy dejte čerstvé větvičky z jehličnanu. Krásně vánočně vám celou ložnici provoní.

Důležitá je i matrace. Pokud je ta stará špatná a třeba i vrže, těžko se soustředíte na vrcholný výkon. S výběrem té správné nové matrace vám pomůže konfigurátor Dr. Sleepa.
Máme pro vás i další poutavé články: