Oslavte světový den manželství nebo partnerství!

Nevšední večeře

* Doma. Omrkněte zajímavé recepty a vyzkoušejte něco nového. Vždyť už jen společné vaření může být velmi příjemnou a nevšední zábavou pro oba!

Je váš partner dlouho v práci? Připravte mu večeři a naservírujte mu ji například ve spodním prádle nebo rovnou nahá. I kdyby se vám vaření nezdařilo, večeře mu bude jistojistě chutnat.

* Restaurace. Máte pocit, že společný čas vařením promrháte nebo se v horším případě spíš pohádáte, protože tu cibuli měl proboha nakrájet na kostičky a ne na kolečka? :-)

V tom případě si raději zajděte na romantickou večeři do restaurace, kde oba uspokojíte chuťové buňky a můžete si příjemně popovídat. Dávejte si ovšem pozor, abyste zvolili správně. Nevhodná večeře vám může nečekaně překazit další romantický program a následný spánek.

Zábava ve dvou

Skvěle jste si během večeře popovídali, ale domů se vám tak nějak ještě nechce? Hurá, zábava může pokračovat!

* Tanec. Kdy jste si byli naposledy zatancovat? Je úplně jedno, jestli na nějaké rockotéce, na plese či doma v obýváku. Důležité je, že se tak stalo a opět stane. Tanec je aktem lásky, vášně a splynutí. Oddejte se tanci a nechte se společně unášet v rytmu hudby.

* Hra. Užijte si salvy smíchu či vzrušení během společenské zábavy. Vyberte si hry určené pro páry. Ať už zvolíte poznávací, kreativní či erotické verze, zajisté se dokonale pobavíte a možná se o sobě leccos nového dozvíte. S chutí do toho!

* Milování. Zbořte zeď rutinního sexu a vyzkoušejte něco nového. Možná bude překvapeni, kolik věcí jste ještě nevyzkoušeli. Lechtivé hračky, tantrické masáže, erotické hry, nové polohy, vědomé milování? To vše jsou způsoby, které můžou sehrát ve vašem vztahu zásadní roli!

Více zajímavých článků si můžete přečíst tady: