Maminky a tatínkové pozor! Je tu nová soutěž o vybavení do ložnice v hodnotě 6 000 KčDěti zvládnou usnout s nohama na zemi, plyšovým medvídkem v puse nebo indiánskou čelenkou na hlavě. Podařilo se vám takový moment zachytit? Pošlete nám svou vtipnou fotku dítěte v posteli na e-mail hildinganders.tropico‌‌M‌‌gmail.com a zapojte se do nové soutěže.

Tentokrát se soutěží o tři sety polštářů a přikrývek Aloe Vera v hodnotě 2 000 Kč, které jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky. Polštář má navíc boční zip, díky kterému můžete odebrat nebo přidat náplň. Máte tak jistotu, že bude vyhovovat každému.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá

Soutěž o tři nejvtipnější fotky dětí v posteli probíhá na facebookovém profilu Matracetropico.cz. Přečtěte si podrobné informace nebo se podívejte na rekapitulaci těch základních:

  • Soutěž trvá od 15. 7. 2015 do 5. 8. 2015.
  • Vyhrávají tři fotografie s nejvyšším počtem “lajků”.
  • Soutěží se o ceny v celkové hodnotě 6 000 Kč.
  • Své fotografie posílejte na hildinganders.tropico@gmail.com.

Nezáleží na tom, zda je dítě na fotografii batole nebo školák. Na fotce může spát, skákat nebo třeba stavět bunkr z peřiny. Jednu podmínku ale přeci jen máme.

Všechny došlé fotografie nejprve podrobíme kontrole, zda nebyly staženy z internetu. Teprve poté, co si ověříme jejich originalitu, zveřejníme je ve speciálním albu na Facebooku.

Své fotky posílejte co nejdříve

Čím dříve svou fotografii do soutěže přihlásíte, tím více času budete mít na sbírání “lajků”. Můžete například požádat své přátele, aby pro ni hlasovali kliknutím na “To se mi líbí”. 5. 8. 2015 hlasování ukončíme a vyhlásíme tři vítěze.

Chcete být mezi nimi? Tak se pochlubte vtipnou fotkou svého dítěte a sbírejte hlasy na Facebooku!