Luxusní Valentýn v luxusní ložnici!

Svátek zamilovaných nemusíte slavit okázale v 5* restauraci, prodlouženým víkendem ve wellness horském hotelu nebo na pláži karibského ostrova a přesto si ho můžete užít v luxusu. Přepychově se totiž můžete cítit i ve vlastní ložnici. Teda, ano, to šampaňské se z lednice do postele se samo nedonese, ale.. :-) Inspirujte se našimi jednoduchými tipy, oblékněte ložnici do luxusního kabátu a dopřejte pocit přepychu sobě i své milované polovičce

Zahrňte jí luxusem!

Ať už jste tedy muž či žena, na tom vůbec nesejde! Pusťte se do valentýnské proměny vaší ložnice a, samozřejmě nejen tento den v roce, z ní čerpejte dokonalou a hlubokou výživu pro váš vztah.

Žena se bude v takové ložnici cítit jako princezna a nastolená intimní atmosféra v ní probudí pudy divoké šelmy. Zajisté i muž uvítá tuto překvapivou a příjemnou změnu. 

My vám poradíme s výzdobou ložnice, valentýnské aktivity si dovolíme přenechat ve vaší režii. 😊Takže 3, 2, 1 …Jdeme na to!


Saténové povlečení

V prvé řadě si dejte záležet na posteli, která jednoznačně dominuje celému pokoji. Předpokládáme, že všechny aktivity (a tím doopravdy nemyslíme pouze sex!) proběhnou právě na ní, takže kromě lichotivého vzhledu dbejte na kvalitní, ideálně přírodní materiály.

Přepychově a elegantně a na dotek velmi jemně a sametově působí kvalitní saténové povlečení. Nezaměňujte je s levnějšími variantami, které jsou naopak nepříjemně "kousavé"!

 

Ráj polštářů

Kromě klasických spacích polštářů obložte postel několika menšími dekoračními polštářky, které dodají posteli honosný vzhled, a při lenošení se budete cítit pokojněji a bezpečněji. Nezapomeňte polštářky barevně sladit, aby vám na posteli nevznikl cirkusový chaos.

 

Říše květin a bylinek

Zapomeňte na překrásné, avšak upřímně již velmi ohrané, okvětní plátky růží pohozených na posteli. Ušetříte se valentýnskému klišé a radost uděláte i té nebohé květině :-)

Posbírejte květináče z celého domu a přesuňte je pro tento večer do ložnice. Květiny rozprostřete po celé místnosti. Žádné nemáte? Tak alespoň dvě kytičky v květináči pořiďte.

Vyzkoušejte přidat do místnosti také sušené bylinky! Například oblíbená a okouzlující levandule je pro ložnici ideální. Pomůže vám se uvolnit, uklidnit a po projevech lásky pokojněji usnout.

 

Vábící světlo

Ostré a studené světlo je odtažité a chladné. Základem ložnice by mělo být měkké a tlumené světlo. Teplé světlo vytváří intimní a relaxační atmosféru, která je pro vás nepostradatelná. Pořiďte si lampičku, která rozzáří místnost přesně takovým světlem! Nevymlouvejte se na zbytečnou valentýnskou investici, lampička vám skvěle poslouží i v průběhu celého roku. :-)

 

Stylová hudba

Zvolte repertoár, který podtrhne vytvořenou atmosféru. V elegantní a přepychové ložnici se budou vyjímat šarmantní a dechberoucí skladby například od Andrei Bocelliho nebo Edith Piaf. Relaxační atmosféru může také jemnými a mystickými tóny podtrhnout Enya.

Pokud tento styl není "to pravé ořechové" ani jednoho z vás, nalaďte si samozřejmě hudbu podle svého vkusu.

 

Decentní a delikátní občerstvení

Nezapomeňte si připravit drobné občerstvení. Snažte se co nejméně opouštět přichystaný prostor. Ke džbánu s vodou nachystejte oblíbenou láhev sektu. Občerstvení připravte v miniaturním provedení, vyhrajte si s jednohubkami, ovocem nebo čokoládou. Zvolte lehká a smyslná jídla, která podtrhnou či nabudí afrodiziakální pocity.