Ilona Csáková dala na radu dr. Sleepa a nelituje

Ilona Csáková dala na radu dr. Sleepa a nelituje

Oblíbená česká zpěvačka populární hudby Ilona Csáková se po krátké pauze, kdy se intenzivně věnovala svému druhorozenému synovi Dominikovi, opět vrátila na hudební scénu. Žije naplno, snaží se skloubit profesní a rodinný život, i když to bývá někdy dost náročné. Jejími velkými pomocníky jsou zdravá strava, pohyb, a zejména vydatný spánek.

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila s žádostí o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka dr. Sleepa.

Kvůli velmi namáhané bederní páteři, která potřebovala uvolnit a ulevit od bolestí, jí doporučil luxusní matraci Curem, konkrétně model matrace Curem C 4000. Jedná se o unikátní matrace vyrobené ze speciální líné pěny Curemfoam TM  s vysokou objemovou hustotou. Díky speciální technologii nástřiku pěn poskytují jedinečné vlastnosti vyvolávající pocit podobný stavu, který prožívají kosmonauti ve vesmíru – stav „beztíže“. Jsou prodyšné, pevné, poskytují ideální oporu páteře. 

Že to byla správná volba, potvrzuje Ilona Csáková i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočinutá, s dobrou náladou a novou energií.