Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

15 rad, jak neusnout za volantem

Cestujete autem na delší vzdálenosti, a navíc večer nebo v noci? Dejte si pozor na mikrospánek. Je to jeden z viníků dopravních nehod, které mohou končit tragicky. Nové automobily proto mívají čidla, která poznají, zda řidič náhodou neusíná. Pokud se ale na nic takového spolehnout nemůžete, přečtěte si alespoň naše tipy, jak vydržet vzhůru!

24.10.2014

Co jíst a čemu se vyhnout pro lepší spánek

Víte, že kvalitu vašeho spánku do velké míry ovlivňuje i váš jídelníček? Každý asi tuší, že není dobré jít spát s plným žaludkem a ani s kručícím břichem. Některé potraviny ale mají na spánek přímo pozitivní vliv. Přečtěte si, které potraviny byste měli jíst, aby se vám lépe usínalo, a které vašemu spánku naopak nepřejí.

20.10.2014

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek