Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

To asi tušíte, že? Zářící displeje zhoršují kvalitu vašeho spánku

Dáváte večer v poslední době před knížkou přednost tabletu nebo chytrému telefonu? Nebo jste zvyklí usínat u svítící obrazovky notebooku či televize? Pak je možné, že tím škodíte svému zdraví, světlo displejů totiž negativně ovlivňuje spánek. Přečtete si, jak na to vědci přišli, a co jiného byste měli ideálně dělat před spaním.

29.01.2015

Kteří dobří lidé se díky soutěži o matrace Tropico lépe vyspí?

Společnost Tropico ještě před Vánoci nadělovala vybavení do ložnice v hodnotě 100 000 Kč. Rozhodla se odměnit lidi, kteří si podle jejich blízkých opravdu zaslouží dobrý spánek. Poté proběhlo hlasování a teď už si výherci mohou přijít pro ceny. Seznamte se s vítězi!

20.01.2015

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek