Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

Se spánkem to nepřehánějte, jeho nadbytek vám může uškodit

Spíte každý den devět i více hodin? Strávíte někdy celý víkend pospáváním v posteli? Spánek je sice zdravý, ale pouze v omezeném množství. Vědci nedávno zjistili, že zbytečně dlouhé vyspávání zvyšuje riziko mozkové mrtvice. Proto si příští víkend raději nařiďte budík, abyste se neprobudili až v poledne. Navíc tak získáte spoustu volného času!

24.03.2015

Nemoci v posteli VI: Hypersomnie

Stává se vám, že někdy prospíte doslova půl dne? Usínáte přes den v práci, při čtení nebo při sledování televize? Možná trpíte takzvanou hypersomnií, tedy zvýšenou spavostí. Ale možná také ne a jen jste prostě častěji unaveni z jiných příčin. Přečtěte si, jak poznat, že už jde o nemoc, a jak se dobře vyspat v noci, abyste přes den měli dostatek energie.

16.03.2015

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek