Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

Nemoci v posteli VIII: Když váš den nemá 24 hodin

Umíte si představit, že přijdete z práce, uvaříte si večeři, a potom jste vzhůru a plní energie až do rána? A pak prospíte skoro celý následující den? Možná vám to zní jako váš poslední páteční večírek, někteří lidé ale takto prožívají celý život. Porucha denního rytmu je spánkové onemocnění, které má velký vliv na kvalitu života. Přečtěte si o ní více!

18.05.2015

Naučte se v posteli ne spát, ale správně odpočívat!

Zní to možná zvláštně. Co je na odpočinku tak složitého? Stačí si jen jít na chvíli lehnout! Ne tak docela. Některým lidem stačí k načerpání energie jen krátký odpočinek, jiní se cítí unavení i po hodině ležení. Ti druzí totiž odpočívají špatně. Přečtěte si, jak odpočívat efektivněji, a jak užít pohodlný odpočinek v posteli.

10.05.2015

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek