Novinky

Špatný spánek může být varovným příznakem deprese!

Na počest Světové zdravotnické organizace založené 7. dubna, si v tento den pravidelně připomínáme Světový den zdraví. Každý rok je zvolena daná problematika, které se všude na Zemi věnují nejrůznější pořádané akce, Na nich se scházejí odborníci a slovo vzatí, předávají své znalosti a poradí každému návštěvníkovi. Tématem Světového dne zdraví roku 2017 je Deprese.

05.04.2017

Oslavte Mezinárodní den zdravého spánku!

Oficiálně 21. března dáváme sbohem zimě a těšíme se na nadcházející dny plné slunce, probouzející se přírody a dobré nálady. K jarní dokonalosti potřebujeme snad už jen dlouhý a kvalitní spánek, který mnozí z nás podceňují a bohužel nedomýšlí následky, které mohou nastat. Pojďme si říci více!

20.03.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek