Novinky

Stali jste se otcem? Máme pro vás pár tipů, jak se dobře vyspat i s miminkem

Příchod miminka je radostná životní událost. Dva partneři se stanou rodinou, která se společně raduje z každodenních pokroků svého děťátka. Ovšem pozor, nedostatek spánku tuto euforii umí pěkně pokazit. Je nebezpečný jak pro maminku, tak pro tatínka. I ti to mají ze začátku těžké, proto přinášíme pár rad pro spokojený spánek.

26.09.2016

Zbavte se nespavosti pomocí čínské medicíny

Poruchy spánku není dobré podceňovat, dlouhodobá nespavost může vést k velmi vážným nemocem. Je možné se jí zbavit pilulkami, ovšem z dlouhodobého hlediska to není zrovna ideální řešení. Mnohem příznivější je podívat se na organismus do hloubky z pohledu čínské medicíny.

16.09.2016

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek