Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

Nemoci v posteli I – Syndrom neklidných nohou

Už jste zažili noc, kdy jste nemohli usnout, protože jste měli přemíru energie? Stává se vám, že neustále kmitáte chodidly, aniž si to uvědomujete? Je možné, že trpíte takzvaným syndromem neklidných nohou. Tato porucha je zvlášť v noci hodně nepříjemná, dá se ale úspěšně léčit. Přečtěte si, jaké jsou symptomy tohoto syndromu, a co dělat, pokud jste jeho obětí.

22.04.2014

Vy ještě nemáte svůj anatomický polštář?

Probouzíte se v noci často ze spaní? Trpíte bolestmi krční páteře, zad a hlavy? Cítíte se ráno vyčerpaní a ospalí? Zkuste si pořídit anatomický polštář, a všechny tyto problémy se tím velmi pravděpodobně vyřeší! Přečtěte si, jaké mají anatomické polštáře vlastnosti, a proč se do nich vyplatí investovat.

15.04.2014

Ilona Czáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek