Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

Vy ještě nemáte svůj anatomický polštář?

Probouzíte se v noci často ze spaní? Trpíte bolestmi krční páteře, zad a hlavy? Cítíte se ráno vyčerpaní a ospalí? Zkuste si pořídit anatomický polštář, a všechny tyto problémy se tím velmi pravděpodobně vyřeší! Přečtěte si, jaké mají anatomické polštáře vlastnosti, a proč se do nich vyplatí investovat.

15.04.2014

Máte pod svou matrací správný rošt?

Koupili jste si novou matraci a chcete, aby vám dlouho vydržela? A na jaký jste ji položili rošt? Některé matrace by neměly ležet na pevné (neprodyšné) desce, jiné se zase vůbec nehodí na polohovatelný rošt. Připravili jsme pro vás malého průvodce, který vám s vhodným roštem pod vaši matraci poradí!

21.03.2014

Ilona Czáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek