Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Novinky

Co jíst a čemu se vyhnout pro lepší spánek

Víte, že kvalitu vašeho spánku do velké míry ovlivňuje i váš jídelníček? Každý asi tuší, že není dobré jít spát s plným žaludkem a ani s kručícím břichem. Některé potraviny ale mají na spánek přímo pozitivní vliv. Přečtěte si, které potraviny byste měli jíst, aby se vám lépe usínalo, a které vašemu spánku naopak nepřejí.

20.10.2014

Co radí pro zdravý spánek čínská medicína

Je pro vás ženšen, ajurvédské čaje, houbičky nebo východní bylinné směsi nezbytnou součástí domácí lékárny, nebo se na čínskou medicínu díváte skepticky? Tak či tak, možná vás překvapí, co bychom podle ní měli dělat pro co nejzdravější spánek. Kromě rad, na kterých se shodne se západními lékaři, totiž vyzdvihuje i význam denního času, ve kterém uléháme.

26.09.2014

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek