Novinky

Potraviny, které vám (ne)dají spát!

Neusnete s prázdným žaludkem, ale mnohdy se vám i po najezení nedaří usnout? Problém bude ve výběru večerní svačiny. Sáhněte večer po potravinách, které vám pomohou k lepšímu spánku, a velkým obloukem se vyhněte těm, které vám spát nedají! Které jsou které, vám poradíme v tomto článku.. Začtěte se.

21.12.2017

Jak docílíte vánoční atmosféry v ložnici?

Vánoční atmosféra už na nás dýchá ze všech stran. Na vchodových dveřích se houpe vánoční věnec, v obýváku zapalujete adventní svíčky, okna v dětských pokojích jsou ozdobené sněhovými vločkami. Nezapomněli jste s vánoční výzdobou na ložnici? Přeci jen tam trávíte dost času a ani jí by se vánoční výzdoba neměla vyhýbat.

29.11.2017

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek