Novinky

Zbavte se nespavosti pomocí čínské medicíny

Poruchy spánku není dobré podceňovat, dlouhodobá nespavost může vést k velmi vážným nemocem. Je možné se jí zbavit pilulkami, ovšem z dlouhodobého hlediska to není zrovna ideální řešení. Mnohem příznivější je podívat se na organismus do hloubky z pohledu čínské medicíny.

16.09.2016

Lidské tělo se někdy chová zvláštně: Proč vlastně spíme, zíváme, chrápeme a jsme většinou praváci?

O lidské anatomii toho bylo napsáno již mnoho, ovšem některé otázky zůstávají zodpovězeny jen napůl. Například: víte, proč zíváme a co to znamená? A proč vůbec musíme spát, není to jen ztráta času? Podobných otázek bychom určitě našli mnoho, my vám teď přinášíme odpovědi na otázky týkající se 4 nejběžnějších a nejčastějších projevů lidského těla.

29.08.2016

Ilona Csáková dala na radu Dr. Sleepa a nelituje

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka Dr. Sleepa.

A že to byla správná volba, potvrzuje i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočatá, s dobrou náladou a plná energie.

Vyberte si správnou matraci!

Tým odborníků pro dobrý spánek, Dr. Sleep a Dr. Spánek vám ukáže, jak vybrat správnou matraci.

Výběr matrace vás bude bavit

A aby byl výběr matrace 100%, nezapomeňte si doporučené kousky vyzkoušet na některé z certifikovaných prodejen Dr. Sleepa.

  1. Zadáte svou výšku, váhu a typ postavy
  2. Vyberete požadovanou tuhost matrace a typ roštu, který máte doma
  3. Pak vám Dr. Sleep doporučí ty nejlepší matrace, které se shodují jak s vašimi požadavky, tak s předpoklady pro dobrý spánek