Novinky

Nejlevnější matrace - máme pro Vás tipy

V tomto článku Vám přinášíme informace o tom, jak zkombinovat kvalitu, výdrž a velmi dobrou cenu.

Přečtěte si, jaké nejlevnější matraci si můžete vybrat ze sortimentu nejpopulárnějšího českého výrobce matrací Tropico. Ať už pro Vás, pro Vaše děti, či na chatu, nemusíte volit mezi kvalitou a cenou, ale můžete mít obojí. Pojďme se tedy podívat, co vybírat.

Nejlevnější a nejoblíbenější partnerská matrace

Nejlevnější a nejoblíbenější partnerská matrace, to je matrace Maxi. Pokud nevíte, jakou tuhost matrace zvolit, nebo máte s partnerem rozdílné požadavky, pak tato matrace vyřeší Váš problém. Má totiž ložné plochy s anatomickým tvarováním s různými tuhostmi (SOFT/HARD). Navíc má tato matrace pětiletou záruku.

Nejlevnější matrace pro Vaše ratolesti

Pro své děti rozhodně také vybírejte kvalitní matraci, protože zdravý vývoj se bez zdravého spánku neobejde. Nejlevnější v kategorii „teenage“ je matrace Šárka Top. Je tvořena jádrem z latexových desek, jež jsou vyztuženy pěnou Flexifoam ® s vysokou elasticitou a její ložné plochy jsou vyrobeny z latexu s jemnou perforací. To zajistí výborné provzdušněné a odvod absorbovaných vodních par. Matrace je vyrobena tak, aby odolala i náporu v podobě dětského hopsání.

Spěte zdravě i o víkendech

Jezdíte o víkendu na chatu nebo chalupu? Pokud ano, určitě si zde chcete odpočinout a spát pohodlně. Pokud jste se rozhodli vyhodit staré molitanové či pružinové matrace a vybavit svou víkendovou postel novou matrací, pak je velmi vhodná matrace Karina Super. Tato matrace uleví Vašim zádům a napomůže relaxaci, podporuje totiž prokrvení svalů a pokožky během spánku, je prodyšná a hodí se do prostor s vyšší vlhkostí. Zajímá-li Vás složení, je tvořena systémem Bonell (provázané pružiny) s jádrem izolovaným tuženou plstí. Skvělá cena a kvalita, která Vám zaručí klidný a zdravý spánek!