Novinky

Chránič matrace Tropico

Matrace Tropico vyrábíme tak, aby byla zajištěna dlouhá životnost a komfort. Tyto vlastnosti můžete navíc podpořit používáním chrániče matrace.

Chránič matrace Vám zajistí nejen snadnější údržbu, ale také ochranu před znečištěním. Zároveň také prodlouží životnost matrace. Mohlo by Vás napadnout, zda chránič matrace nějak neomezí kvalitu nebo komfort Vašeho spánku. Zde Vás můžeme ujistit, že ba naopak ochrání Váš zdravý a kvalitní spánek.

Chránič matrace – pokud Vás zajímají jeho vlastnosti, pak čtěte dále

Chránič matrace Tropico nejen že vyniká svou funkčností, ale také se stará o Vaše zdraví. Je vyroben z vysoce absorpčního materiálu, a ten zachycuje vysoké procento tělních tekutin, což výrazně omezuje možnost tvorby roztočů. Jeho údržba je jednoduchá. Vzhledem k tomu, že výplň chrániče je vyrobena z velmi kvalitních dutých vláken, umožňuje to opakované praní chrániče na 60°C. To zaručuje vysokou kvalitu hygieny.

Důležité také je, aby byl chránič na matraci dokonale fixován a instaloval se jednoduše. V rozích chrániče matrace Tropico najdete proto gumové pásky, které jsou vhodné pro různé výšky matrace. Pokud má Vaše matrace atypické rozměry, není problém, abychom Vám vyrobili chránič matrace na míru.

Ovlivňuje chránič matrace její funkčnost?

Chránič matrace Tropico funkčnost matrace neovlivňuje, ba naopak, zvyšuje její komfort a kvalitu Vašeho spánku. Pokud použijete chránič matrace, můžete si být jisti, že budou zachovány všechny vlastnosti matrace. Chránič matrace totiž není natolik silný, aby vlastnosti matrace jakkoli ovlivnil. Stále bude zřetelně rozeznatelná měkčí i tužší strana matrace a ani efekt líné pěny nebude nijak ovlivněn. Produkty Tropico navrhujeme vždy tak, aby Váš spánek byl zdravý a klidný.

Doporučujeme Vám také prostudovat si informace na téma zdravotní matrace a anatomické polštáře Tropico.Mohlo by Vás zajímat