Novinky

Anatomické polštáře

Pokud uvažujete o anatomickém polštáři, který se Vám optimálně přizpůsobí, doporučujeme Vám vybrat si některý z anatomických polštářů Tropico.


Tyto polštáře Vám umožní zdravý spánek, ať již spíte na zádech nebo na boku. Polštářky jsou dodávány s povlaky na polštářky, které můžete prát na 40°C. Mezi nejoblíbenější anatomické polštáře patří anatomický polštář Apolo a Aron.

Anatomický polštář Apolo

Anatomický polštář Apolo je vhodný zejména pro uvolnění a odlehčení krční páteře. Je vyroben z pružné studené pěny, což ocení především ti, kdo mají rádi tužší polštáře. Díky tomu je také zaručena fixace krční páteře v optimální poloze, takže Váš spánek je zdravý.

Luxusní anatomický polštář Aron

Trápí Vás ztuhlá šíje, bolest krční páteře nebo hlavy? Pak si dopřejte luxusní anatomický polštář Aron. Vyrábí se ve třech tuhostech jádra polštáře – soft (měkčí), medium (středně tuhé) a hard (tvrdší). Kromě kvalitní profilované léné pěny a speciální měkčené pěny Flexifoam má tento polštář také luxusní povlak, který tvoří speciální látka Microcare s obsahem cetátového vlákna. Specifikem této látky je, že při styku s potem či vzdušnou vlhkostí vzniká chemická reakce, při které se uvlňuje kyslík, a ten působí jako přirozené čistící činidlo.

Podívejte se také na polštáře a přikrývky.