Ilona Csáková dala na radu dr. Sleepa a nelituje

\"DSC_7165\"

Oblíbená česká zpěvačka populární hudby Ilona Csáková se po krátké pauze, kdy se intenzivně věnovala svému druhorozenému synovi Dominikovi, opět vrátila na hudební scénu. Žije naplno, snaží se skloubit profesní a rodinný život, i když to bývá někdy dost náročné. Jejími velkými pomocníky jsou zdravá strava, pohyb, a zejména vydatný spánek.

Už v době těhotenství, kdy čekala svého druhorozeného syna Dominika, se Ilona Csáková obrátila o pomoc při výběru nové matrace na našeho odborníka dr. Sleepa.

Kvůli velmi namáhané bederní páteři, která potřebovala uvolnit a ulevit od bolestí, jí doporučil luxusní matraci Curem, konkrétně model matrace Curem C 4000. Jedná se o unikátní matrace vyrobené ze speciální líné pěny CuremfoamTM s vysokou objemovou hustotou. Díky speciální technologii nástřiku pěn poskytují jedinečné vlastnosti vyvolávající pocit podobný stavu, který prožívají kosmonauti ve vesmíru – stav „beztíže“. Jsou prodyšné, pevné, poskytují ideální oporu páteře.

Že to byla správná volba, potvrzuje Ilona Csáková i dnes, když se každé ráno budí svěží, odpočinutá, s dobrou náladou a novou energií.

UPRAVENE_DSC0129_mala UPRAVENY_DSC0111_mala 0109